TR | EN
Başvuru Formları

 

Web Alanı Formları

Web Alanı Başvuru Formu

Web alanı başvurularınız için aşağıdaki formu doldurup imzalayarak resmi yazı ile birlikte Ebys üzerinden Rektörlük Makamına göndermeniz gerekmektedir. Kişisel web alanı başvuruları için yalnızca formu göndermeniz yeterlidir. Kişisel web alanı başvurularında, formdaki Bölüm Amiri ile ilgili kısımlar boş bırakılacaktır.

Web Alanı Başvuru Formu

Web Sorumlusu Belirleme Formu

Daha önce Web İçerik Sistemi üzerinden açılmış bir web sitesinde yeni web sorumlusu ekleme veya değişimi yapmak için aşağıdaki formu doldurup imzalayarak resmi yazı ile birlikte Ebys üzerinden Rektörlük Makamına  göndermeniz gerekmektedir.

Web Sorumlusu Belirleme Formu

WİS Web Sorumlusu Kullanıcı Hesapları Hakkında

Web sorumlusu kullanıcı hesapları kişiye ait olarak açılmaktadır. Sitede hesap adına yapılan işlemler kayıt altında tutulmaktadır. Bu nedenle diğer kişilerle parolaların paylaşılmaması gerekmektedir. Aynı site üzerinde birden fazla hesap yetkilendirilebilmektedir. Aynı siteyi birden fazla kişi yönetecek ise yeni hesap yetkilendirmesi için yukarıda bulunan “Web Sorumlusu Belirleme Formunun” doldurularak Bilgi İşlem Daire Başkanlığına Ebys üzerinden Rektörlük Makamına gönderilmesi ve destek.ogu.edu.tr adresinden konu ile ilgili çağrı oluşturulması gerekmektedir.

Kişisel Web Alanları Hakkında

Kişisel web alanları web.ogu.edu.tr/alanadi şeklinde açılmaktadır. Kurumsal alan adı yapısını korumak için direkt olarak .ogu.edu.tr uzantılı kişisel alan adı verilmemektedir.

Diğer Formlar

IP Adresi Bildirim Formu

Yazılım İstek - Düzeltme Başvuru Formu

Dayanıklı Taşınır Onarım İstek Formu

Geçici E-posta Açma Başvuru Dilekçesi

Yazıcı / Tarayıcı Tip Belirleme Formu

Kurumdışı Kullanıcılar İçin İnternet Kullanımı Talep Formu